Home

Jaki przewijak dla dziecka wybrać?

Jaki przewijak dla dziecka wybrać?

Wyprawka dla noworodka obejmuje wiele niezbędnych akcesoriów do higieny i pielęgnacji, dzięki którym malec będzie mieć zapewnioną troskliwą i bezpieczną opiekę. Do jednym z ważnych elementów wyposażenia pokoju niemowlaka należy specjalny przewijak. Dlaczego to akcesorium jest tak potrzebne? Bo małe dziecko, a zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia, trzeba przewijać nawet kilkanaście razy na dobę, i to w dzień i w nocy. Przewijak zatem znacznie ułatwia czynności pielęgnacyjne, takie jak zmiana pieluch i korzystanie z oliwki, maści na odparzenia czy pudru.

Jaki przewijak dla dziecka wybrać?

Na rynku dostępne są różne rodzaje przewijaków, które mogą być miękkie lub twarde. Te pierwsze przeznaczone są na stabilne i twarde podłoże, które zapewnią wygodę przy zmianie pieluch. Ten rodzaj przewijaków świetnie się sprawdza na twardej powierzchni komody, ponieważ wszystkie akcesoria niemowlęcia są od razu pod ręką. Z kolei twarde przewijaki nadają się do zamontowania na łóżeczko. Posiadają one zazwyczaj twarde usztywnienie, dzięki czemu są wytrzymałe i stabilne i nie potrzeba ich stawiać na twardym podłożu. Takie akcesoria to idealne rozwiązanie do małych powierzchni, gdzie niewielki metraż uniemożliwia postawienie komody czy regału.

Przewijaki dla dzieci - czym powinny się charakteryzować?

Przede wszystkim muszą być wygodne, stabilne i bezpieczne. Powinny być funkcjonalne i praktyczne i zapewniać bezproblemowe wykonywanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych przy małym dziecku. Zmiana pieluszek, smarowanie pupy oliwką czy maścią na odparzenia powinno się odbywać sprawnie i w komfortowych warunkach. Jakie jeszcze cechy powinny posiadać? Muszą być wykonane z dobrej jakości, atestowanych materiałów, np. z 100 procent bawełny, z atestowanej miękkiej włókniny, z łatwo zmywalnej i nieprzemakalnej folii PCV, wypełnionej miękką gąbką poliuretanową. Ponadto muszą być przyjazne dla wrażliwej i delikatnej skóry małego dziecka oraz być łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Duże znaczenie ma także aspekt estetyczny czyli ciekawie zaprojektowane wzornictwo, atrakcyjne pod względem wizualnym. 

Przewijaki dla dzieci - funkcjonalne, estetyczne i tanie

Jeżeli poszukujesz przewijaka dla swojego dziecka, który spełni wszystkie twoje oczekiwania zapoznaj się z ofertą - https://cebababy.eu/pl/c/Przewijaki/53

Dlaczego warto kupić przewijak w Ceba Baby? Znajdziesz tu bardzo szeroki wybór produktów, który jest zróżnicowany pod względem wielkości, rozmiaru, gamy kolorystycznej. Mamy przewijaki dla dzieci miękkie i twarde, z półokrągłym zagłówek i uchwytem, na łóżeczko i komodę, a do tego w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy.

Komentarze

Zostaw Komentarz